اپلیکیشین poty player، یک انتخاب خوب برای ویرایش سریع ویدیو ها

با افزایش محبوبیت اینستاگرام و افزایش تعداد ویدیوهای موجود در این اپلیکیشن، احساس نیاز به داشتن اپلیکیشنی برای دانلود و ویرایش ویدیو بیش از پیش حس میشود و با توجه به همین نیاز اپلیکیشن های متعددی روانه بازار شده اند.

یکی از همین اپلیکیشن ها به حساب می آید که با طراحی متریال و امکانات جالبی که در خود جای داده، سعی در جذب کاربران و رفع نیاز های آنها دارد.

همانطور که گفتیم poty video امکانات زیادی در خود جای داده که در ادامه به معرفی و بررسی آنها خواهیم پرداخت.

 • برش ویدیو:

با کمک این قابلیت میتوانید قسمت خاصی از یک ویدیو را انتخاب نمایید و سایر قسمت هارا از ویدیوی مورد نیاز حذف کنید۰

 • چرخش ویدیو:

چرخش یک ویدیو از امکاناتی به حساب میرود که خیلی کم کاربرد دارد ولی در موقع نیاز واقعا کار سختی برای اپلیکیشن های پیشفرض تلفن همراه به شمار میرود و شما با استفاده از میتوانید به سادگی این کار را انجام دهید.

 • واترمارک:

درج متن در ویدیو برای ایجاد کپی رایت یا اطلاع رسانی یک نکته خاص، امکان خوبی میباشد که در این اپلیکیشن با عنوان واترمارک قرار داده شده است.

 • کاهش حجم:

کاهش حجم یک ویدیو جهت بارگزاری ساده تر در شبکه های اجتماعی، قابلیت مهمی است که خیلی زیاد به آن احتیاج پیدا میکنیم و با کمک poty video میتوانیم به صورت آفلاین و اختصاصی این کار را انجام دهیم.

 • ویدیو به mp3:

ممکن است از آهنگ یک ویدیو خوشتان بیاید و نتوانید برای دانلود فایل اصلی آن را در اینترنت جستجو کنید این امکان به شما اجازه میدهد که به سادگی ویدیو های خود را به فایل های mp3 با کیفیتی تبدیل کنید و در صورت نیاز از آنها استفاده نمایید.

 • افزودن لوگو:

اگر نیازی به درج لوگو در ویدیو باشد نیاز نیست به سراغ اپلیکیشن های خاص بروید و با مراجعه مجدد به این اپلیکیشن به سرعت میتوانید این کار را انجام دهید.

معرفی یک شرکت و یا درج کپی رایت از مهم ترین کارهایی است که شما را مجبور به درج لوگو در ویدیو خواهد کرد.

 • برش فریم:

انتخاب قسمتی از صفحه ویدیو، جهت حذف یک سری از جزئیات موجود در یک فیلم، قابلیت مفید دیگری است که اپلیکیشن poty video در خود جای داده است.

 • دوبله:

یک ویدیو را انتخاب کنید و پس از حذف صدای پس زمینه بر روی آن صحبت کنید و دیالوگ های خود را بر روی ویدیوی دلخواهتان به کمک این ویدیو دوبله کنید.

 • ضبط صفحه:

اگر از دانلود اپلیکیشن های ضبط ویدیو از صفحه نمایش گوشی با استفاده از دسترسی به روت خسته شده اید، میتوانید روی poty video حساب کنید و به راحتی از صفحه نمایش تلفن همراه خود ویدیو بگیرید و امنیت تلفن همراهتان را نیز زیر سوال نبرید.

 • دانلود ویدیو:

دانلود ویدیو از اینستاگرام یا لینک دانلود مستقیم از امکانات کاربردی دیگر این اپلیکیشن به شمار میرود که نیاز شما را به داشتن اپلیکیشن های متفرقه به صورت کامل بر طرف می کند.

اگر دسترسی به اینترنت داشته باشید، میتوانید با مراجعه به قسمت ویدیوهای داغ پربیننده ترین ویدیوهای اینستاگرامی اپلیکیشن را مشاهده نمایید و آن ها را در صفحه تلگرام و اینستاگرام اپلیکیشن دنبال کنید.

استودیو:

در این قسمت ویدیو های ویرایش شده در هر بخش را مشاهده نمایید و مدیریت بهتری بر روی آنها داشته باشید.

با انتخاب گزینه “سایر” از منوی پایینی اپلیکیشن میتوانید علاوه بر ارتقای اپلیکیشن به نسخه طلایی و معرفی آن به دوستانتان میتوانید با سایر امکانات اپلیکیشن همچون ربات تلگرامی poty video آشنا شوید.

با نصب این اپلیکیشن دیگر لازم نیست برای انجام کارهای مختلف به سراغ نصب اپلیکیشن های متعدد بروید و تنها با داشتن poty video ویدیو های خود را سریع و ساده ویرایش نمایید.

نقاط قوت برنامه

 • طراحی متریال
 • امکانات مفید و کاربردی
 • رابط کاربری روان با حداقل خطا

نقاط ضعف برنامه

 • مورد خاصی یافت نشد

 

پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه

خوشبختانه امکانات خوب و جالبی را در اختیار کاربران خود قرار داده است و پیشنهاد میشود با بهبود کاربردپذیری اپلیکیشن راحتی بیشتری به کاربران خود هدیه دهید.

آسان تر شدن ویرایش ویدیو و افزودن متن به عکس از مهم ترین بخش های نیازمند تغییر به شمار میرود.

همچنین افزودن امکانات بیشتر را به نیاز کاربران و خلاقیت توسعه دهنده واگذار میکنیم.

منبع: appreview.ir لینک منبع: https://appreview.ir/?p=41161