اپلیکیشن کوکپد، راه حلی برای بیشتر لذت بردن از آشپزی

آشپزی، برای خیلی از افراد فعالیتی لذت بخش به حساب می آید و برای عده محدودی هم کار خسته کننده و سختی به شمار می رود.

با کمی پرسش و تحقیق متوجه خواهید شد که نداشتن مهارت کافی، فراموش کردن مواد لازم و نحوه پخت هر غذا، دلیل اصلی این افراد برای خسته کننده نامیدن آشپزی می باشد.

در این نقد و بررسی قصد داریم به سراغ یک شبکه اجتماعی در این حوزه برویم؛ به لطف قابلیت متعددی که در خود جای داده به شما این امکان را می دهد که با روش تهیه غذاهای مختلف آشنا شوید، تصاویر و روش پخت غذاهایتان را منتشر کنید و علاوه بر پیدا کردن دوستان مختلف، با آنها به گفتگو بپردازید.

دانلود اپلیکیشن کوکپد

با ورود به و پس از از انجام ثبت نام، در صفحه اصلی اپلیکیشن می توانید آخرین دستورهای پخت کاربران (دوستان) را مشاهده کنید.

با انتخاب هر یک می توانید مواد مورد نیاز، روش پخت، نظرات سایر کاربران و… را مشاهده کنید و در صورت تمایل آن غذا را بپسندید و به لیست نشان شده هایتان اضافه نمایید.

توجه داشته باشید که این نوع ثبت نظر با نام “کوک اسنپ” در برنامه مشخص شده است.

یکی از امکانات جالب این صفحه درج نظر به همراه تصویر می باشد که به شما این اجازه را می دهد که تصویر غذایی را که با استفاده از آن رسپی (دستور پخت) تهیه کردید را به همراه نظرتان برای دیگران به اشتراک بگذارید.

امکان جستجوی متنی و صوتی و دسترسی به دسته بندی های اپلیکیشن دو امکان مهم دیگری هستند که در صفحه اصلی اپلیکیشن در اختیار شما قرار گرفته اند.

تنها قسمتی از دسته بندی کامل دستورالعمل های این اپلیکیشن به حساب می آید.

دانلود کوکپد

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این اپلیکیشن، قابلیت چت دونفره و گروهی می باشد که با توجه به کاربرد اپلیکیشن می تواند لذت استفاده از یک اپلیکیشن را چند برابر کند.

انتخاب از طریق جستجوی نام کاربری و یا دنبال کردن یک کاربر از متداول ترین حالت انتخاب یک کاربر جهت شروع یک گفتگو است.

افزودن دوست از طریق دعوت با ایمیل و تنظیمات اعلانات برنامه از امکانات دیگر مربوط به قابلیت چت برنامه به حساب می آید.

کوکپد، بزرگترین شبکه اجتماعی انتشار دستور پخت در جهان است

دستور العمل پخت غذایی

امکان نگارش دستور پخت، یکی از راه هایی است که می تواند به شما کمک کند که بیشتر دیده شوید و علاوه بر کسب بازدید کننده، تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش دهید و معروف شوید.

مشاهده دستور پخت ها، امکان خاص کردن یک دستور پخت از سایر امکانات جالب این بخش به حساب می آید.

مشاهده آمار، دسته بندی برگزیده ها(دستورهای نشان شده) و شخصی سازی اپلیکیشن از سایر امکانات خوب این برنامه به حساب می آید؟

به طور کلی می توان گفت این اپلیکیشن یک شبکه اجتماعی کامل در حوزه دستور پخت و رسپی می باشد که می تواند دید شما را به آشپزی تغییر دهد و لذت این کار را برای شما دو چندان کند.

شبکه اجتماعی غذا

نقاط قوت برنامه

  • رابط کاربری خوب
  • اجرای روان و بدون خطا
  • کاربران فعال
  • امکانات مناسب

نقاط ضعف برنامه

  • مورد خاصی دیده نشد

 

پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه

، به لطف قابلیت های متعدد و رسپی های متنوع خود به خوبی می تواند هر علاقه مندی را به خود جذب کند و آنها را تشویق به انتشار محتوا نماید.

این اپلیکیشن به خوبی پیاده سازی شده و مهم ترین پیشنهادی که می توان برای آن داشت، بهبود تجربه کاربری است چرا که معرفی و ارائه خدمات موجود در اپلیکیشن امر مهمی است که انتظار می رود در آپدیت های آتی بهبود قابل توجهی داشته باشد.

  • دعوت از دوستان از طریق ارسال پیام در شبکه های احتماعی
  • بهبود سیستم جستجو

از موارد دیگری هستند که می تواند به راحتی کاربران در هنگام استفاده از اپلیکیشن کمک کند.

منبع: appreview.ir لینک منبع: https://appreview.ir/?p=41040